-images-stories-2018-2018-04-2018-04-04_addiction-study-drugs

Výhody nootropik

STUDIUM

Větší soustředěnost, zesílené kognitivní funkce, zlepšená krátkodobá paměť a prodloužené období, během kterého se člověk dokáže nepřetržitě soustředit.

Pro všechny, kteří se potřebují učit do školy, na zkoušky. Vědecké studie potvrdily, že modafinil přinesl významné zlepšení v oblasti mentálního soustředění, schopnosti rozhodovat se a preciznosti při vzdělávacích aktivitách. Modafinil také posiluje krátkodobou paměť a zvyšuje schopnost zvládat více úloh najednou. Vypeckuj svou mysl hned teď!

Pracovní výkon

Mentální bdělost pro ty, kteří potřebují pracovat dlouhé hodiny. Významný nárůst motivace a schopnosti soustředit se na detaily.

Tvrdá práce je klíčovým pilířem ve snaze dosáhnout úspěchu. A konkurence v tvém odvětví je určitě obrovská. Využij Modafinil jako svého parťáka, který ti pomůže nastartovat kariéru. Zapomeň na cigarety a kofein. Zkus nootropika a pozoruj, jak se tvůj profesionální život mění k lepšímu, a to vše bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

ZVÝŠENÁ

KAPACITA

MOZKU

Snižují únavu u a frustraci, zvyšují koncentraci a mozkovou kapacitu.

VHODNÉ PRO STUDIUM

Zvyšují rychlost učení, chápání a zapamatování si nových informací mnohem rychleji a mnohem snadněji než kdykoliv předtím. Výrazně zlepšují krátkodobou i dlouhodobou paměť.

ZLEPŠENÝ PRACOVNÍ VÝKON

Díky zvýšené schopnosti koncentrace a čilosti jste připraven na jakoukoliv roli. Ať už pracujete jako manažer nebo pracovník na změny nebo jste prostě člověk, který potřebuje v práci nakopnout, vězte že na nootropika se můžete spolehnout.

JAK TO FUNGUJE?

  • zlepšení krevního toku v mozku, čímž dochází k navýšení množství kyslíku a ATP přístupného pro neurony, 
  • doplnění acetylcholinu, tedy jednoho z nejdůležitějších neurotransmiterů, který ovlivňuje soustředění, plánování nebo i nervosvalové propojení, 
  • zlepšené propojení mezi jednotlivými částmi mozku (paměť, řeč, motorika, atd.) a mezi jeho hemisférami.

Co jsou to nootropika a jak fungují

Když sledujete vývoj doplňků výživy trochu pozorněji, tak jste už pravděpodobně něco slyšeli io nootropikach. Pokud ne, tak vězte, že jde o látky, které mají potenciál zlepšit vaše výsledky v práci, v posilovně nebo při učení.

Označení skupiny těchto látek sestává ze dvou slov, které mají původ v starořeckém jazyku – “noos” znamená mysl nebo myšlenka a “tropos” znamená otáčet. Pokud to tedy spojíme dohromady, dostaneme něco takového jako otáčení myšlenek, což je trochu matoucí, takže pojďme si jejich účinek a funkce představit blíže 🙂

“Smart Drugs”

Nootropika jsou aktivní látky (označované také “smart drugs” neboli chytré drogy), které se přirozenou cestou účastní mozkových metabolických procesů a umožňují tak mozku, aby řídil různé mentální a tělesné funkce. Zařazují se zde substance, které podporují paměťové a kognitivní vlastnosti, a které nemají toxické účinky účinky

Známe několik kategorií nootropik, které se mezi sebou liší mechanismem působení. Jejich hlavní účinky by se daly shrnout do následujících tří bodů: 

  • zlepšení krevního toku v mozku, čímž dochází k navýšení množství kyslíku a ATP přístupného pro neurony, 
  • doplnění acetylcholinu, tedy jednoho z nejdůležitějších neurotransmiterů, který ovlivňuje soustředění, plánování nebo i nervosvalové propojení, 
  • zlepšené propojení mezi jednotlivými částmi mozku (paměť, řeč, motorika, atd.) a mezi jeho hemisférami.

Jelikož nootropika se vyznačují pozitivním vlivem na kognitivní funkce, poměrně často je zvyknou vyhledávat studenti, kteří se tak snaží podpořit především paměť a zlepšit výsledky ve škole například během těžkých zkouškových období.

Tato skupina látek však může poskytnout i celou řadu dalších výhod, které nemají nic společného s učením, protože náš mozek ovlivňuje různorodé funkce organismu. Nootropika mají tedy i potenciál snižovat hladinu kortizolu, zlepšovat spánek a redukovat stres, stabilizovat emoce a nálady, zlepšovat regeneraci, zlepšovat pracovní výkon a podobně.

CO NA TO OSTATNÍ?

Vstávám velmi brzy a musím být bystrý a rychlý. Nemám čas čekat, až můj mozek naběhne na plný výkon. Nyní, s mým Artvigilom, už nemusím vůbec čekat!

Ondřej

Moje matka začala trpět duševními a paměťovými problémy. Takže jsem se rozhodla, že pro ni koupím Modvigil. Nyní si pamatuje lépe než já!

Romana

Tags: No tags