pic 2 sexy-par

Modafinil a sex – rychlý pohled

Celkově nebylo provedených mnoho výzkumů o sexuálních vedlejších účincích modafinilu. Mnoho uživatelů na Redditu a stejně jako většina mladých, zdravých uživatelů zjišťuje, že modafinil po jeho užití poškozuje kvalitu erekce. Tyto účinky se však ve většině případů nepovažují za dlouhodobé.

Jiní uživatelé, zejména ženy užívající modafinil, hlásili opačné účinky a zdá se, že modafinil může zvýšit sexuální apetit u žen. Muži a ženy tedy budou na inteligentní lék reagovat odlišně, zejména ze sexuálního hlediska. Je příliš brzy říkat, ale neoficiální důkazy naznačují, že modafinil může ve vzácných případech potenciálně způsobit hypersexualitu.

Z mého osobního úhlu pohledu není inteligentní lék pro muže prospěšný ze sexuálního hlediska, takže pokud pravidelně užíváte modafinil, možná budete potřebovat nějaké posílení.

Řeči o tabletách modafinilu jsou běžné na většině pracovišť. Jděte do Silicon Valley – “centra technologií” a získáte úžasné odhalení o tom, jak řídící pracovníci, špičkoví odborníci i dělníci používají modafinil pouze z jednoho důvodu – na zvýšení svého kognitivního výkonu.

Vedlejší účinky jsou mírné. Uslyšíte mimo jiné o těchto: bolesti hlavy, zad, závratě, nevolnost, ucpaný nos, průjmy, nespavost nebo žaludeční potíže. Ale o vedlejších účincích souvisejících se sexem se nikdo nezmiňuje.

Rádi bychom pochopili, jak náš zdravotní stav reaguje na určitý lék. Znáte lékařské laboratorní testy, zejména u potkanů. Je zajímavé, že většina lidí se snaží na základě laboratorních výsledků pochopit vedlejší účinky modafinilu. Otázkou však stále zůstává … Co dělá modafinil s naší sexuální touhou?

Zde je rozsah toho, co potřebujete vědět …

Modafinil a sex

S omezenými informacemi o vzájemném vztahu modafinilu a sexu a jeho následcích je toto téma běžná a široce diskutována online. Vyhledejte v Googlu cokoliv, co se týče sexu a modafinilu, a najdete mnoho lidí, kteří o tom diskutují, s různorodými názory.

Ruinuje modafinil sex nebo ne? Jaké vážné jsou důsledky? Co o tom říká výzkum? Zvyšuje tento lék libido? Ať už dosáhnete jakékoliv výsledky, jedno je jasné: modafinil má smíšené reakce, pokud jde o sex. I když je na tento lék omezený výzkum v oblasti sexu, stále existuje několik důležitých aspektů, které by měl každý pacient brát v úvahu.

Je to bezpečné?

Bezpečnost přípravku silně závisí od vašeho celkového zdravotního stavu, jakož i od dodržování režimu užívání léků. Modafinil je nejbezpečnější inteligentní lék s menším počtem vedlejších účinků, které neustálým užíváním po nějakém čase odezní.

Bezpečnost modafinilu při pohlavním styku ještě není kontraindikována. Ohlasy a recenze však ukazují, že tento lék má určité výhody i nevýhody. Pravdou je, že někteří jedinci zažívají změny v sexuálním chování.

Ale modafinil je bezpečný. Nikdo nemá žádné život ohrožující zkušenosti. Nejlepším způsobem, jak bezpečně užívat tento přípravek při sexu, je porozumět účinkům a vlivu modafinilu na váš pohlavní styk. Není to přímý vedlejší účinek.

Pokud to ohrožuje váš sexuální život, je třeba provést diagnostiku problému vyhodnocením zdravotního stavu s pomocí lékařského specialistu. Může správně nařídit úpravu léku a další prospěšné doporučení.

Snižuje modafinil sexuální touhy?

sex a modafinil, armodafinil

Celkově, většina lidí nemá problémy se sexuálními touhami, když užívají modafinil. Ale nelze vyloučit negativní ani blahodárné účinky.

U některých mužů může stálé užívání modafinilu způsobit dočasnou erektilní dysfunkci (ED), zatímco někteří uvádějí, že tento lék slouží jako lék na jejich předčasnou ejakulaci (zvyšuje a prodlužuje sexuální touhu). Stejně mnoho žen uvádí, že při užívání tohoto léku se zvyšuje jejich sexuální touha. To je další přínos pro většinu žen. Díky tomu jsou aktivnější a mohou si více užívat sexuální aktivity.

Pro většinu lidí, zejména pro ženy, náprava sexuální touhy do normálu zahrnuje snížení síly dávky na 100 mg nebo 50 mg modafinilu.

Osobní zkušenost pacienta: 3 dny po zahájení užívání modafinilu se zvýšila moje i její sexuální touha. Před léčbou byla frekvence jejích sexuálních styků 3 až 6-krát za měsíc a po této léčbě chtěla sex téměř

každý den. Neustále myslí na sex. Bral jsem modafinil spolu s CIALISem každý den (5 mg), pokud to bylo nutné k zesílení sexuality a aby mi rychleji ztvrdl.

Možné problémy se sexem na modafinilu

I když je to další benefit na zvýšení sexuální touhy u žen, někteří muži se po užití tohoto přípravku ocitnou v problémech, zatímco jiným se zdá, že to zvyšuje jejich libido.

V obou případech by se modafinil měl používat pouze podle potřeby, pokud se užívá na neoficiální účely, zejména na zlepšení kognitivních funkcí. Zde jsou podrobné informace o problémech souvisejících se sexuální aktivitou, které může modafinil zapříčiňovat.

Hypersexualita

Zatímco modafinil je vysoce účinný lék na stimulaci mysli a podporu kognitivních funkcí, může se vyskytnout pravděpodobnost hypersexuality. Pokud užíváte modafinil, může se výrazně zvýšit posedlost sexuálními myšlenkami,nutkáním nebo chováním.

K hypersexualite často dochází, když jednotlivec užívá vyšší dávky, které přesahují maximální doporučenou dávku 400 mg denně. Jedním z případů takového incidentu je muž, který zvýšil svou dávku na 800-1 000 mg denně z důvodu drogové závislosti. Léčil bipolární afektivní poruchu, ale účinky tohoto dávkování vedly k příznakům souvisejícím s hypersexualitou.

Zvýšení dávky nezpůsobilo změny jeho nálady, ale vedlo ke změně jeho sexuálního chování. Dostal spontánní erekci a cítil se vzrušený, i když jen viděl nějaké ženy nablízku, a frekvence jeho masturbace se zvýšila na 10-12-krát denně.

Projevy hypersexuality na modafinilu mohou souviset se zvýšením koncentrace dopaminu v mozkových oblastech spojenými s centry odměn. To často může podpořit riskantní rozhodování včetně příznaků hypersexuality.

Modafinil může zvýšit sexuální žádostivost u žen. Může to přispět k lepšímu orgasmu během sexuální aktivity? To je pro dívky během pohlavního styku velmi důležité. Existuje zpráva o ženě s idiopatickou hypersomniou, která na léčbu svého stavu denně užívala modafinil 200 mg. Do dvou týdnů po zahájení léčby začala mít zvýšené sexuální touhy – neustále na to myslela a každý den chtěla pohlavní styk. Po snížení dávky modafinilu na 100 mg / den a potom 50 mg / den se jí sexuální touha vrátila do normálu.

Erektilní dysfunkce

ED je problém, který muži během léčby tímto přípravkem nechtějí zažít. S nárůstem počtu uživatelů modafinilu, stále více lidí má různé, ale vzácné nežádoucí účinky související se sexuální touhu. Někdy tato tabletka zabije jejich sexuální apetit. Je to dokonce zvláštní, protože nejsou zmínky o sexuálních abnormalitách během užívání modafinilu. Některé vedlejší účinky užívání určitého léku mohou být trvalé, zatímco jiné trvají pouze po dobu, kdy užíváte léky.

Například muž odpovídající v diskusi na Redditu informuje své Redditori o zkušenosti, když si je “bolestně vědom” svého vlastního penisu a “myšlením na to několik hodin” po užití modafinilu. Na druhé straně, většina mužů hovoří o tomto inteligentním přípravku jako o “daru z nebe”, vedoucímu ke zvýšení sexuální touhy.

Ve skutečnosti žádné léčivo nefunguje stejně u každého jednotlivce, který ho užívá. I úprava dávky může mít zásadní vliv na to, jak lék reaguje při léčbě.

V jiném případě muž užil 50 mg modafinilu a později zvýšil dávku na 100 mg / den. Jeho zkušenosti s kvalitou erekce penisu byly nižší než obvykle. Neměl ranní nálady jako vždy. Dále také zažil mírnou bolest pánve přímo nad genitáliemi a mírnou bolest v jednom z varlat.

Nebo jeden 20-letý muž, který si opakovaně dává půsty, užil 100 mg a později 200 mg a nedosáhl žádný příznivý vliv tohoto přípravku. Jaké však byly následky? Bylo pro něj dost obtížné dosáhnout a udržet erekci. Po změně stravovacích návyků na normální se jeho sexuální touha zlepšila, ale ne jak to bylo předtím. Mohla by být dieta faktorem ED při užívání modafinilu?

Podle Doktora na Nete je snížení sexuálního pudu a kvality erekce rušivým vedlejším účinkem modafinilu, který ovlivňuje pár lidí. Ve většině případů zvyšuje erekci a vytrvalost a divoce zvyšuje libido. Tato zkušenost je rozšířenější. Také se však ukázalo, že snižuje sex appeal.

Řešením tohoto problému je konzultace s lékařským specialistou s cílem provést důkladné zdravotní vyšetření. Měli byste také nahlásit jakoukoli anamnézu, kterou jste kdy měli.

Předčasná ejakulace

Podávání d-modafinilu (d-izomeru) může prodloužit zpoždění ejakulace u potkanů ​​bez potlačení sexuálního chování. To platí také o muži s celoživotní PE, který užívá tento inteligentní lék. Po dvou týdnech užívání přípravku zaznamenal značné zlepšení své PE.

D-modafinil na požádání by mohl být účinným lékem pro muže s celoživotní PE. Jednotlivcům je to prospěšné pro prodloužení pohlavního styku, protože to zpožďuje ejakulaci. To je “zázrak” této drogy. Ačkoliv u některých mužů způsobuje nepříznivé vedlejší účinky (bránící erekci), u jiných drasticky prodlužuje čas potřebný k provedení pohlavního styku.

Jaké jsou pozitivní účinky?

Užívání modafinilu má několik výhod. Vysoce účinně zesiluje kognitivní schopnosti a je to prostředek podporující bdělost. Jeho vedlejší účinky jsou minimální a dobře snášeny v porovnání s jinými léky ve své třídě. Proto není překvapivé, že tento lék ve velké míře používají v armádě, astronauti, odborníci z podnikových a technických oblastí, lékaři a studenti.

I když výše uvedené negativní účinky mohou existovat, pozitivní účinky těchto tablet v souvislosti se sexuální touhou jsou působivé. Pro ženy je prospěšná zvýšená sexuální touha. Většina mužů pociťuje zlepšení celoživotní PE – opožděná ejakulace vede k prodloužené sexuální aktivitě.

Pro lepší výkon modafinilu byste se měli naučit, jak ho ovládat. Pokud užíváte tento lék, abyste něco dosáhli, vložte se do toho. Nedovolte, aby jiné rušivé vlivy ovlivňovaly zamýšlený účel, protože by to mohlo přispět k dalším negativním stránkám, jako jsou zmíněny výše.

Mezi další pozitivní účinky patří intenzivnější sexuální zážitek díky zvýšené soustředěnosti, kterou tento lék nabízí. Je snadné cítit se v přítomném okamžiku a soustředit se na sexuální radovánky. Díky zlepšené výdrži nemá většina mužů potíže s rozšířením svých schopností milovat se o něco déle. To by mělo přijít přirozeně po jeho užití. Ale ve vzácných případech může modafinil bránit pohlavnímu styku u mužů.

Užít modafinil před sexem?

Vliv modafinilu na sexuální touhy se liší od člověka k člověku. A užívání modafinilu buď před nebo po sexu je individuální zkušenost. Tento přípravek má u každého jiné reakce, pokud jde o ED, PE a hypersexualita.

U mužů, u nichž je pravděpodobné, že mají ED, se doporučuje dobře se stravovat a snížit dávkování. V některých případech, pokud tento lék přispívá k vaší impotenci, měli byste se zdržet používání – pouze pokud ho užíváte na kognitivní výkony; jinak by měl lékař doporučit správný předpis, který nejlépe prospívá vašemu zdraví.

Celkově, rozhodnutí o podávání tohoto přípravku před nebo po sexu do značné míry závisí od vašeho zdraví, dodržování režimu užívání léků a dalších faktorů. Lékař by vám měl po podrobné zdravotní analýze poskytnout podrobné informace o bezpečnosti léků. Zaměření se na sexuální potěšení, během užívání modafinilu, hraje hlavní roli při podpoře sexuální aktivity.

Závěr

Modafinil je známý jako nejbezpečnější inteligentní droga s jen pár malými vedlejšími účinky. I když nejsou zmínky o účincích modafinilu na sexuální touhu, přicházejí další zprávy a stále probíhají výzkumy.

Bez ohledu na to, zda tento silný inteligentní lék zvyšuje vaši kognitivní sílu, soustředěnost a bdělost, jako je zamýšleno, nebo nabývá další atribut a podporuje nebo zhoršuje vaši sexuální touhu, tento lék je schválen pouze jako recept na poruchy spánku a související problémy. Neberte ji jako prostředek na PE.

Modafinil může mít pozitivní nebo negativní vliv na sexuální touhu. Některé z těchto účinků vyplývají z užití vyšších dávek. Pokud zjistíte, že po podání tohoto léku dojde k ED, pokuste se snížit dávku na 100 mg nebo 50 mg / den a sledujte změny. Dbejte také na toleranci.

I když se tyto problémy týkají pouze malého procenta lidí, je to velmi vážná věc a vyžaduje více pozornosti. Vedlejší účinky, které ovlivňují pohlavní styk, mohou být trvalé.

Jako tip, dobře se stravujte, pijte vodu a udělejte si plán. A nejlepším způsobem, jak dosáhnout lepší výkon, je užít tento lék a začít s úlohou dříve, než dojde k účinkům. Nečekejte, dokud nastoupí. Nebude to fungovat a možná zjistíte, že jste zaměřeni na jiné věci, a samotné účinky tím vůbec nevšimnete a neuvědomíte.

Doporučujeme vám nakupovat modafinil od důvěryhodných online dodavatelů, kteří si váží jejich reputaci a nabízejí vám bezpečné inteligentní léky … Pozor na podvody!

A pamatujte – míchání léků může být nebezpečné. Dodržování lékařského předpisu je prvořadé.